Gürsu Hukuk Bürosu

Gürsu Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet gösteriyoruz. Bursa'nın Gürsu ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, bölümünde uzman akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sağlamaktayız. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak gerektiği zaman randevu oluşturmak kaydıyla bizzat ofimize gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve istikrarlı bir biçimde hukuki hizmet gösteriyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve şirket müvekkillerine hukuki anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma