Bursa Hukuk Bürosu

Bursa Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sağlıyoruz. Bursa'nın Bursa ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, bölümünde profesyonel akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunmaktayız. Yasal problemlerinizin çözüme kavuşmasını göstermekteyiz. Hukuk bürosu olarak istediğinizde randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve etkili bir şekilde hukuki hizmet sunmaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç sürecine kadar en verimli biçimde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma