Harmancık Avukat

Harmancık Avukat ne demektir? Harmancık Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Harmancık Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest biçimde görevini icra eden Harmancık avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, dava aşamasında kişileri temsil etmektedir. Avukatlar sadece ve sadece iş yada dava takibi yapmazlar, müşavirlik ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukatlık dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe kazanarak avukatlık mesleklerinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında kariyer hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP