Harmancık Hukuk Bürosu

Harmancık Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet göstermekteyiz. Bursa'nın Harmancık ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, bölümünde uzman akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sağlamaktayız. Yasal sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Hukuk bürosu olarak istediğinizde randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve istikrarlı bir şekilde yasal hizmet vermekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine yasal anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli şekilde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP