Harmancık Hukuk Bürosu

Harmancık Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet göstermekteyiz. Bursa'nın Harmancık ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, bölümünde uzman akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sağlamaktayız. Yasal sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Hukuk bürosu olarak istediğinizde randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve istikrarlı bir şekilde yasal hizmet vermekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine yasal anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli şekilde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma