İnegöl Avukat

İnegöl Avukat ne demektir? İnegöl Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. İnegöl Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest biçimde görevini icra eden İnegöl avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, dava süresinde kişileri temsil etmektedir. Avukat tek iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda müşavirlik, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirmektedir. Avukatlık dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe kazanarak avukatlık görevlerinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları hukuk dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP