İnegöl Boşanma Avukatı

İnegöl Boşanma Avukatı kime denir? İnegöl Boşanma Avukatı aile hukukundan kaynaklı olan evli çiftlerin öne sürdükleri sebeplere bağlı olarak evlilik bağına çekilemez hale gelmesi ışığında boşanmaya karar verilmesi ile ortaya çıkan yasal bir uyuşmazlıktır. İnegöl Boşanma avukatı, Medeni Hukukun alt branşı olan Aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklardır. Bunlar esas boşanma, velayet, nafaka, mal paylaşımı vd. olacak şekilde listelenmektedir. Yasalarımızda İnegöl boşanma avukatı adında bir avukatlık dalı bulunmamaktadır. Ayrılma duruşması süreci eşler tarafında oldukça zor ve yıpratıcı bir süreçtir. Aile mahkemesinde görülen duruşmalara müdahil olan avukatlara davalılar arasında boşanma avukatı biçiminde tabir kullanılmaktadır. İnegöl Boşanma Davaları anlaşmalı ayrılma ile mümkün olabileceği gibi çekişmeli ayrılma duruşması açmak biçimiyle de gerçekleşebilir. Anlaşmalı boşanma davasında önemli olan durum taraflarca tanzim edilecek her türlü hukuki haklarını güvence altına alacakları protokol olacaktır. Çekişmeli boşanma duruşması ortalama hüküm süreci 1 ile 3 yıl içinde sürebilmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP