İznik Aile Avukatı

İznik Aile Avukatı kimdir? İznik Aile Avukatı kişilerin kendi aralarında belirlediği bir ifadedir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara müdahil avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun diğer dalı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna evli çiftlerin anlaşamadıkları durumlar doğrultusunda gidilmektedir. Boşanma duruşması kendi içerinde özel durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Yargılama sürecinin hızlı işleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi hatta yargılamaya mahkeme hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren insanın avukata başvurarak hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Aracılığıyla nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP