İznik Avukat

İznik Avukat ne anlama gelmektedir? İznik Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. İznik Avukat kelimesinin eş anlamlısı vekildir. Serbest şekilde mesleğini yerine getiren İznik avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren dava süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişiyi temsil etmektedir. Avukat sadece iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirebilir. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili hukuk dallarında yeterli bilgi, deneyim ve tecrübe kazanmaları neticesinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP