İznik Hukuk Bürosu

İznik Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz. Bursa'nın İznik ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, alanında uzman akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sağlıyoruz. Hukuki sorunlarınızın çözüme erişmesini sağlıyoruz. Hukuk bürosu olarak istediğinizde randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve geniş bir şekilde hukuki hizmet gösteriyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine yasal anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar en verimli şekilde faaliyet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP