Kadıköy Hukuk Bürosu

Kadıköy Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul'un Kadıköy ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, alanında işinin ehli akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sağlamaktayız. Hukuki sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak gerek randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi arayarak yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve etkili bir biçimde yasal hizmet sunuyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç sürecine kadar en verimli biçimde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP