Karacabey Avukat

Karacabey'de Avukat kimdir? Karacabey Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Karacabey Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Serbest şekilde görevini icra eden Karacabey avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, dava aşamasında kişileri temsil etmektedir. Avukatlar sadece ve sadece iş yada dava takibi yapmazlar, müşavirlik ve arabuluculuk faaliyetleride vermektedirler. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, birikim ve tecrübe edinmeleri neticesinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları avukatlık dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma