Karacabey Avukat

Karacabey'de Avukat kimdir? Karacabey Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Karacabey Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Serbest şekilde görevini icra eden Karacabey avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, dava aşamasında kişileri temsil etmektedir. Avukatlar sadece ve sadece iş yada dava takibi yapmazlar, müşavirlik ve arabuluculuk faaliyetleride vermektedirler. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, birikim ve tecrübe edinmeleri neticesinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları avukatlık dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP