Kartal Hukuk Bürosu

Kartal Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul'un Kartal ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, alanında profesyonel akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunuyoruz. Yasal sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Hukuk bürosu olarak ister randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve geniş bir biçimde hukuki hizmet sunmaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine yasal anlaşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde faaliyet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP