Keles Aile Avukatı

Keles Aile Avukatı kimdir? Keles Aile Avukatı bireyler arasında belirtilen ifadedir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına müdahil avukatlara aile avukatı denir. Medeni hukukun diğer dalı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Ayrı ve geçerli sebepleri olan evli çiftlerin talepleri doğrultusunda ayrılma yoluna gidilmektedir. Ayrılma duruşması kendi içerinde özel durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Boşanma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve müşteri deneyimi alması gerekmektedir. Böylece ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma