Keles Aile Avukatı

Keles Aile Avukatı kimdir? Keles Aile Avukatı bireyler arasında belirtilen ifadedir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına müdahil avukatlara aile avukatı denir. Medeni hukukun diğer dalı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Ayrı ve geçerli sebepleri olan evli çiftlerin talepleri doğrultusunda ayrılma yoluna gidilmektedir. Ayrılma duruşması kendi içerinde özel durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Boşanma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve müşteri deneyimi alması gerekmektedir. Böylece ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP