Keles Avukat

Keles Avukat ne anlama gelmektedir? Keles Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak biçimde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Keles Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest şekilde mesleğini yerine getiren Keles avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişileri temsil etmektedir. Avukat sadece iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirmektedir. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili hukuk dallarında yeterli bilgi, birikim ve pratik kazanmaları neticesinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları avukatlık dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP