Keles Boşanma Avukatı

Keles Boşanma Avukatı kimdir? Keles Boşanma Avukatı aile hukukundan kaynaklı olan evli çiftlerin öne sürdükleri nedenlere bağlı olarak evlilik bağına çekilemez hale gelmesi ışığında boşanmaya karar verilmesi ile ortaya çıkan yasal bir uyuşmazlıktır. Keles Boşanma avukatı, Medeni Hukukun alt dalı olan Aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklardır. Bunlar başlıca boşanma, velayet, nafaka, mal paylaşımı vd. olacak biçimde sıralanmaktadır. Yasalarımızda Keles boşanma avukatı adında bir avukatlık dalı bulunmamaktadır. Ayrılma davası süreci eşler tarafında oldukça zor ve yıpratıcı bir süreçtir. Aile mahkemesinde işlenen duruşmalara bakan olan avukatlara davacılar arasında ayrılma avukatı şeklinde ifade kullanılmaktadır. Keles Boşanma Davaları anlaşmalı boşanma ile muhtemelen olabileceği gibi çekişmeli boşanma duruşması açmak suretiyle de gerçekleşebilir. Anlaşmalı ayrılma mahkemesinde muazzam olan durum taraflarca tanzim edilecek her türlü hukuki haklarını güvence altına alacakları anlaşma tutunağı olacaktır. Çekişmeli boşanma davası ortalama yargılama süreci 1 ile 3 yıl arasında sürebilmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma