Keles Boşanma Avukatı

Keles Boşanma Avukatı kimdir? Keles Boşanma Avukatı aile hukukundan kaynaklı olan evli çiftlerin öne sürdükleri nedenlere bağlı olarak evlilik bağına çekilemez hale gelmesi ışığında boşanmaya karar verilmesi ile ortaya çıkan yasal bir uyuşmazlıktır. Keles Boşanma avukatı, Medeni Hukukun alt dalı olan Aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklardır. Bunlar başlıca boşanma, velayet, nafaka, mal paylaşımı vd. olacak biçimde sıralanmaktadır. Yasalarımızda Keles boşanma avukatı adında bir avukatlık dalı bulunmamaktadır. Ayrılma davası süreci eşler tarafında oldukça zor ve yıpratıcı bir süreçtir. Aile mahkemesinde işlenen duruşmalara bakan olan avukatlara davacılar arasında ayrılma avukatı şeklinde ifade kullanılmaktadır. Keles Boşanma Davaları anlaşmalı boşanma ile muhtemelen olabileceği gibi çekişmeli boşanma duruşması açmak suretiyle de gerçekleşebilir. Anlaşmalı ayrılma mahkemesinde muazzam olan durum taraflarca tanzim edilecek her türlü hukuki haklarını güvence altına alacakları anlaşma tutunağı olacaktır. Çekişmeli boşanma davası ortalama yargılama süreci 1 ile 3 yıl arasında sürebilmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP