Keles Hukuk Bürosu

Keles Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sunuyoruz. Bursa'nın Keles ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, bölümünde profesyonel akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunmaktayız. Yasal problemlerinizin çözüme erişmesini veriyoruz. Hukuk bürosu olarak gereklilik halinde randevu oluşturmak kaydıyla bizzat büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve büyük bir şekilde yasal hizmet vermekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve kurum müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP