Kestel Aile Avukatı

Kestel Aile Avukatı kime denir? Kestel Aile Avukatı insanlar arasında belirtilen tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara bakan avukatlara aile avukatı denir. Medeni hukukun başka branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Boşanma yoluna evli çiftlerin geçinemedikleri durumlar ışığında gidilmektedir. Ayrılma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Hüküm sürecinin ivedilikle işleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi hatta yargılamaya dava hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren insanın avukata başvurarak hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Aracılığıyla boşanma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP