Kestel Avukat

Kestel'de Avukat kime denir? Kestel Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yapan kişilerdir. Kestel Avukat kelimesinin diğer anlamı vekildir. Serbest şekilde görevini icra eden Kestel avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme süresi ve hakkın teslimine kadar olan her sürede kişileri temsil etmektedir. Avukatlar sadece ve sadece iş yada dava takibi yapmazlar, müşavirlik ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukatlık dallarında yeterli bilgiye sahip olan pratik kazanarak avukatlık mesleklerinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP