Kestel Hukuk Bürosu

Kestel Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet göstermekteyiz. Bursa'nın Kestel ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, alanında profesyonel akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte hukuki hizmet sunuyoruz. Yasal problemlerinizin çözüme kavuşmasını sunmaktayız. Hukuk bürosu olarak gerek randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi arayarak yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir şekilde yasal hizmet gösteriyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli şekilde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP