Maltepe Hukuk Bürosu

Maltepe Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sağlamaktayız. İstanbul'un Maltepe ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, bölümünde profesyonel akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunuyoruz. Yasal problemlerinizin çözüme kavuşmasını sunuyoruz. Hukuk bürosu olarak ister randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve istikrarlı bir biçimde hukuki hizmet sağlamaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine hukuki anlaşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli şekilde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP