Mudanya Aile Avukatı

Mudanya Aile Avukatı kimdir? Mudanya Aile Avukatı kişilerin kendi aralarında belirlediği bir ifadedir. Mudanya'da Aile hukukundan kaynaklı olan anlaşmazlıklara ilişkin olarak bakan olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun diğer branşı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin anlaşamadıkları durumlar ışığında gidilmektedir. Ayrılma sorunlarında içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Hüküm sürecinin hızlı ilerleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi ayrıca yargılamaya dava hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren kişinin avukata başvurarak hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Bu sayede nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP