Mudanya Aile Avukatı

Mudanya Aile Avukatı kimdir? Mudanya Aile Avukatı kişilerin kendi aralarında belirlediği bir ifadedir. Mudanya'da Aile hukukundan kaynaklı olan anlaşmazlıklara ilişkin olarak bakan olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun diğer branşı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin anlaşamadıkları durumlar ışığında gidilmektedir. Ayrılma sorunlarında içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Hüküm sürecinin hızlı ilerleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi ayrıca yargılamaya dava hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren kişinin avukata başvurarak hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Bu sayede nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma