Mudanya Avukat

Mudanya'da Avukat kimdir? Mudanya Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Mudanya Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Mudanya Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, mahkeme aşamasında kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar bir tek iş yada dava takibi yapmazlar, müşavirlik ve arabuluculuk faaliyetleride vermektedirler. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili hukuk dallarında yeterli bilgi, birikim ve pratik edinmeleri neticesinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP