Mudanya Hukuk Bürosu

Mudanya Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz. Bursa'nın Mudanya ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, alanında işinin ehli akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte hukuki hizmet sunmaktayız. Yasal sorunlarınızın çözüme erişmesini göstermekteyiz. Hukuk bürosu olarak ihtiyaç halinde randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi arayarak yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve büyük bir şekilde hukuki hizmet sağlıyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve şirket müvekkillerine hukuki anlaşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç sürecine kadar en verimli şekilde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma