Mustafakemalpaşa Avukat

Mustafakemalpaşa'da Avukat kimdir? Mustafakemalpaşa Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak biçimde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Mustafakemalpaşa Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Serbest biçimde görevini icra eden Mustafakemalpaşa avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, uyuşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişileri temsil etmektedir. Avukat sadece iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirmektedir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe kazanarak avukatlık mesleklerinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP