Nilüfer Aile Avukatı

Nilüfer Aile Avukatı kime denir? Nilüfer Aile Avukatı kişiler arasında belirtilen ifadedir. Nilüfer'de Aile hukukundan kaynaklı olan uyuşmazlıklarına ilişkin olarak bakan olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Medeni hukukun diğer branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Birbirinden ayrı ve geçerli sebepleri olan eşlerin istekleri neticesinde boşanma yoluna gidilmektedir. Ayrılma mahkemelerinde içerisinde spesifik durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Boşanma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Aracılığıyla ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında düşüncesi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP