Nilüfer Avukat

Nilüfer Avukat ne demektir? Nilüfer Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Nilüfer Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest şekilde görevini yerine getiren Nilüfer avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, dava aşamasında kişileri temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda müşavirlik, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirmektedir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan pratik kazanarak avukatlık görevlerinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP