Orhaneli Aile Avukatı

Orhaneli Aile Avukatı kimdir? Orhaneli Aile Avukatı vatandaşlar arasında belirtilen tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara müdahil avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun başka dalı olarak düzenlenmiştir. Birbirinden ayrı ve geçerli sebepleri olan evli çiftlerin talepleri ışığında boşanma yoluna gidilmektedir. Boşanma mahkemelerinde içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Ayrılma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Bu sayede ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında düşüncesi olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma