Orhaneli Aile Avukatı

Orhaneli Aile Avukatı kimdir? Orhaneli Aile Avukatı vatandaşlar arasında belirtilen tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara müdahil avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun başka dalı olarak düzenlenmiştir. Birbirinden ayrı ve geçerli sebepleri olan evli çiftlerin talepleri ışığında boşanma yoluna gidilmektedir. Boşanma mahkemelerinde içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Ayrılma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Bu sayede ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında düşüncesi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP