Orhaneli Avukat

Orhaneli Avukat ne anlama gelmektedir? Orhaneli Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Orhaneli Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Orhaneli Avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı vardır. Avukat, dava aşamasında kişiyi temsil etmektedir. Avukat tek iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirmektedir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan pratik edinerek avukatlık mesleklerinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları avukatlık dallarında iş hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma