Orhaneli Avukat

Orhaneli Avukat ne anlama gelmektedir? Orhaneli Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Orhaneli Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Orhaneli Avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı vardır. Avukat, dava aşamasında kişiyi temsil etmektedir. Avukat tek iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirmektedir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan pratik edinerek avukatlık mesleklerinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları avukatlık dallarında iş hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP