Orhaneli Hukuk Bürosu

Orhaneli Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sunuyoruz. Bursa'nın Orhaneli ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, alanında profesyonel akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte yasal hizmet göstermekteyiz. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını göstermekteyiz. Hukuk bürosu olarak istediğinizde randevu oluşturmak kaydıyla bizzat büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve tercih edilen bir biçimde hukuki hizmet sunuyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve kurum müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma