Orhangazi Aile Avukatı

Orhangazi Aile Avukatı kime denir? Orhangazi Aile Avukatı vatandaşlar arasında konuşulan tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara bakan avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun diğer branşı olarak düzenlenmiştir. Birbirinden farklı ve geçerli sebepleri olan eşlerin istekleri neticesinde ayrılma yoluna gidilmektedir. Ayrılma davalarında içerisinde spesifik durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Ayrılma davası açmaya karar veren kişilerin avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Bu sayede ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP