Orhangazi Avukat

Orhangazi Avukat ne demektir? Orhangazi Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Orhangazi Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Orhangazi Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, uyuşmazlığın ilk anından itibaren dava süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişiyi temsil etmektedir. Avukat tek iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirebilir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan pratik edinerek avukatlık görevlerinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP