Orhangazi Avukat

Orhangazi Avukat ne demektir? Orhangazi Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Orhangazi Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Orhangazi Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, uyuşmazlığın ilk anından itibaren dava süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişiyi temsil etmektedir. Avukat tek iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirebilir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan pratik edinerek avukatlık görevlerinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma