Orhangazi Hukuk Bürosu

Orhangazi Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, bölümünde uzman akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunuyoruz. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını sunuyoruz. Hukuk bürosu olarak gerektiği zaman randevu oluşturmak kaydıyla bizzat ofimize gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi arayarak yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir şekilde yasal hizmet gösteriyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP