Orhangazi Hukuk Bürosu

Orhangazi Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, bölümünde uzman akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunuyoruz. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını sunuyoruz. Hukuk bürosu olarak gerektiği zaman randevu oluşturmak kaydıyla bizzat ofimize gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi arayarak yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir şekilde yasal hizmet gösteriyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma