Osmangazi Aile Avukatı

Osmangazi Aile Avukatı kime denir? Osmangazi Aile Avukatı kişilerin kendi arasında belirlediği bir tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara müdahil avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun diğer branşı olarak düzenlenmiştir. Evli çiftler çeşitli nedenlerden dolayı ayrılma yoluna gitmekteler. Boşanma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Boşanma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Aracılığıyla nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP