Osmangazi Avukat

Osmangazi Avukat ne demektir? Osmangazi Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Osmangazi Avukat kelimesinin eş anlamlısı vekildir. Serbest biçimde mesleğini yerine getiren Osmangazi avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, mahkeme aşamasında kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar sadece ve sadece iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, birikim ve pratik kazanmaları neticesinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP