Osmangazi Hukuk Bürosu

Osmangazi Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet göstermekteyiz. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, bölümünde uzman akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte hukuki hizmet veriyoruz. Yasal problemlerinizin çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak ister randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir biçimde hukuki hizmet sunmaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP