Şile Hukuk Bürosu

Şile Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz. İstanbul'un Şile ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, bölümünde uzman akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunuyoruz. Hukuki sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sunuyoruz. Hukuk bürosu olarak gerek randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi arayarak yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve tercih edilen bir şekilde hukuki hizmet sunuyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve kurum müvekkillerine yasal anlaşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli şekilde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP