Üsküdar Hukuk Bürosu

Üsküdar Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz. İstanbul'un Üsküdar ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, alanında profesyonel akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet sağlıyoruz. Hukuki sorunlarınızın çözüme kavuşmasını vermekteyiz. Hukuk bürosu olarak ister randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir biçimde yasal hizmet sağlamaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP