Yenişehir Aile Avukatı

Yenişehir Aile Avukatı kimdir? Yenişehir Aile Avukatı davacılar arasında belirtilen tabirdir. Yenişehir'de Aile hukukundan kaynaklı olan anlaşmazlıklara ilişkin olarak müdahil olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun başka dalı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin geçinemedikleri durumlar neticesinde gidilmektedir. Boşanma duruşmalarında içerisinde spesifik durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Ayrılma davası açmaya karar veren kişilerin avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Böylece nasıl yol alınması gerektiği konusunda düşüncesi olmuş olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma