Yenişehir Avukat

Yenişehir Avukat ne demektir? Yenişehir Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Yenişehir Avukat kelimesinin diğer anlamı vekildir. Serbest biçimde mesleğini icra eden Yenişehir avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme aşaması ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişileri temsil etmektedir. Avukatlar sadece iş yada dava takibi yapmazlar, müşavirlik ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, birikim ve tecrübe edinmeleri neticesinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP