Yenişehir Hukuk Bürosu

Yenişehir Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sunmaktayız. Bursa'nın Yenişehir ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, bölümünde profesyonel akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte hukuki hizmet göstermekteyiz. Yasal sorunlarınızın çözüme kavuşmasını göstermekteyiz. Hukuk bürosu olarak gerek duyarsanız randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi arayarak yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir biçimde yasal hizmet göstermekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma