Yıldırım Avukat

Yıldırım'da Avukat kimdir? Yıldırım Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Yıldırım Avukat kelimesinin diğer anlamı vekildir. Serbest biçimde görevini icra eden Yıldırım avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, dava aşamasında kişileri temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirmektedir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan pratik kazanarak avukatlık görevlerinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında kariyer hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP