Yıldırım Hukuk Bürosu

Yıldırım Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sağlamaktayız. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, alanında işinin ehli akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte hukuki hizmet veriyoruz. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak ihtiyaç halinde randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir biçimde yasal hizmet vermekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve şirket müvekkillerine hukuki anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma