Yıldırım Hukuk Bürosu

Yıldırım Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sağlamaktayız. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, alanında işinin ehli akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte hukuki hizmet veriyoruz. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak ihtiyaç halinde randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve çok sektörden oluşan bir biçimde yasal hizmet vermekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve şirket müvekkillerine hukuki anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP