Bakırköy Haciz Avukatı

Haciz avukatı diye bahsedilen durum yoktur. Aslında İcra işleriyle ilgilenen vekilin adına, vatandaşın vermiş olduğu isimdir. Çünkü haciz avukatı diye bir ifade avukatlık kariyerimizde yer almamaktadır. Alacaklı olan vatandaşın alacağına ilişkin olarak vekil aracılığıyla icra emri gönderilmesi suretiyle icra dosyasına ilişkin kesinleştirme işlemleri yapılarak müvekkilin alacağının tahsili için hacze çıkılarak borcu olan şahıs ya da kurumdan alacağın ödenmesi gerçekleştirilir. Yapılan icra işlemleri neticesinde alacaklı olan kişi ya da kurumun menfaati korunacak şekilde müdahil olunan vekil tarafından, hukuki hizmette bulunularak müvekkilinin menfaati himaye altına alınması sağlanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP