Kocaeli Haciz Avukatı

Haciz avukatı diye söylenilen durum yoktur. Aslında İcra işleriyle ilgilenen vekilin adına, insanların vermiş olduğu tanımdır. Zira haciz avukatı diye bir ifade avukatlık mesleğimizde yer almamaktadır. Alacaklı olan vatandaşın alacağına ilişkin olarak avukat aracılığıyla icra emri gönderilmesi suretiyle icra dosyasına ilişkin kesinleştirme işlemleri yapılarak müvekkilin alacağının alınması için hacze çıkılarak borcu olan kişi ya da kurumdan alacağın ödenmesi gerçekleştirilir. Yapılan icra işlemleri neticesinde alacaklı olan kişi ya da kurumun yararı korunacak şekilde müdahil olunan vekil tarafından, hukuki hizmette bulunularak müvekkilinin menfaati himaye altına alınması sağlanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP