Tuzla Haciz Avukatı

Haciz avukatı diye bahsedilen husus bulunmamaktadır. Aslında İcra işleriyle ilgilenen avukatın adına, vatandaşın vermiş olduğu isimdir. Zira haciz avukatı diye bir tabir avukatlık mesleğimizde yer almamaktadır. Alacaklı olan insanların alacağına ilişkin olarak vekil aracılığıyla icra emri gönderilmesi suretiyle icra dosyasına ilişkin kesinleştirme işlemleri yapılarak müvekkilin alacağının alınması için hacze çıkılarak borçlu olan kişi ya da kurumdan alacağın ödenmesi gerçekleştirilir. Yapılan icra işlemleri neticesinde alacaklı olan kişi ya da kurumun menfaati korunacak şekilde müdahil olunan avukat tarafından, hukuki hizmette bulunularak müvekkilinin menfaati koruma altına alınması sağlanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP