Büyükorhan Ceza Hukuk Büroları

Büyükorhan'da Büyükorhan Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Büyükorhan Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer avukatlık dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına ağırlık gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir kariyer dalıdır. İş hayatımızda insanlarımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Halbuki avukatlık mesleğimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha gerçekçi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar arasında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu karşılayabilen kişilere şüpheli denilmektedir. Soruşturma aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz dava süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma