Büyükorhan Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Büyükorhan ilinde faaliyet sunmaktayız. Büyükorhan Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Önerimiz hukuki probleminize ilişkin konuşmalarınızı bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi hukuki probleminize ilişkin elinizde bulunan dosya, doküman vd. delil niteliğine sahip evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi neticesinde hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Tek bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili dava tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle davanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP