Gölcük Araç Haczi Kaldırma

Gölcük araç haczi kaldırma işlemini gerçekleştirmek isteyen icra takibi borçlusu aracına haczi konulan borçlu şahıs borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; talep edilen miktarı dosya kapak hesabı yapılması doğrultusunda bütünüyle ödemesi durumunda araç üzerindeki haczi kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs taşıtını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. şahıs satmak isteyen giderek aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Bu nedenden yukarıda net izahında bulunulmuş olan işlemlerin zorunlu olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Yoksa araç üzerinde bulunan haciz kalkmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP