Gölcük Avukatlık Danışma Ücreti

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde Avukatlık danışma ücreti neye göre belirlenir? Gölcük Avukatlık danışma ücreti insanların söz konusu olan hukuki probleme ilişkin olarak ne yapması gerektiğini belirlemek ve kendilerine hukuki bilgiler paylaşmak kaydıyla ilgili problemi tespit ederek çare bulunması sağlanır. Avukatlık Kanunu 164. Maddede net belirtildiği üzere her türlü yasal danışmada bulunma, hukuki iş ve işlemler, takip yapmanın ücrete tabi olduğu yönündedir. Şayet hukuk ücreti alınmadan bir iş yapılacak olursa bu durumu yazılı olarak baroya iletmek zorundadır. Bu nedenden avukatlar ücretsiz danışma servisi de dâhil olmak üzere ücret karşılığı olmadan vazifelerini yapamazlar. Ayrıca sürekli olacak biçimde ücretsiz danışma hizmeti veren vekilin, iş arkadaşlarına karşı haksız çekişme yaratmış olacaktır. Avukatlık mesleğinin onur ve disiplinine, avukatlık haklarına aykırı davranmış olacaktır. o yüzden baro aracılığıyla idari yaptırıma çarptırılması mümkündür.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP