Gölcük Ceza Hukuk Büroları

Gölcük'de Gölcük Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz bulunmaktadır. Gölcük Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer avukatlık dallarından ziyade ceza hukuku dalına öncelik gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir kariyer dalıdır. Meslek hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk kariyerimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha doğru olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu sunan kişilere şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma